Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Złote Dęby Warszawa

Nazwa Hotelu Złote Dęby Warszawa Mazowieckie

Nazwa: Złote Dęby 
Kategoria 3-gwiazdkowy (***)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres  Brzeziny 7
Miasto Warszawa 03-256
Telefon 227416565
adres mailowy recepcja@zlotedeby.pl
FAX

 

 

 

Opis:

Hotel zlokalizowany jest w odległości 16 km od centrum Warszawy w dzielnicy Białołęka, nieopodal ul. Płochocińskiej wiodącej nad Zalew Zegrzyński. Hotel Złote Dęby został przystosowany do obsługi konferencji, szkoleń i seminariów. Gwarantuje pełną obsługę multimedialną i gastronomiczną zarówno spotkań biznesowych, jak i imprez integracyjnych. Sala konferencyjna mieści do 100 osób. Hotel zapewnia bezpłatny parking oraz wstęp do hotelowej restauracji. W każdym pokoju znajdziemy telewizor, łazienkę, WI-FI, suszarkę, ręczniki, telefon i kosmetyki hotelowe.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie Złote Dęby ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Mazowieckie w powiecie Warszawa gminie  Warszawa w miejscowości Warszawa przy ulicy Brzeziny pod numerem 7. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 227416565 lub mailowo recepcja@zlotedeby.pl . Położenie Złote Dęby jest natomiast dokładna lokalizacja to: 52.330796, 21.035647010827. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 32 i miejsca mieszkalne w ilości 17. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? TAK ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych 0

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *