Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Złoty Lin Wierzbica

Nazwa Hotelu Złoty Lin Wierzbica Mazowieckie

Nazwa: Złoty Lin 
Kategoria 3-gwiazdkowy (***)
Rodzaj hotel
Gwiazdki NIE
 adres   9
Miasto Wierzbica 05-140
Telefon 227826633
adres mailowy hotel@zlotylin.pl
FAX

 

 

 

Opis:

Hotel pod Warszawą zlokalizowany jest nad Narwią. Hotel oferuje zakwaterowanie w 14 pokojach o różnym standardzie, w tym pokoje de luxe, dostosowanych do najwyższych wymagań. Goście hotelowi mogą korzystać ze wszystkich atrakcji dostępnych w hotelu i restauracji. Na terenie znajduje się ogród z leżakami i hamaki, w których można wypoczywać. Dla najmłodszych przygotowano specjalny plac oraz kącik zabaw, a weekendowo opiekę animatora, posiadającego odpowiednie kwalifikacje do opieki nad dziećmi. Możliwość wypożyczenia rowerów i kijków do nordic walking. Masaże i zabiegi w ramach Mini Spa.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie Złoty Lin ma NIE  i  jest obiektem hotel. Znajduje się na terenie województwa Mazowieckie w powiecie Legionowski gminie  Serock w miejscowości Wierzbica przy ulicy pod numerem 9. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 227826633 lub mailowo hotel@zlotylin.pl . Położenie Złoty Lin jest natomiast dokładna lokalizacja to: 52.5316702, 21.069914125. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 32 i miejsca mieszkalne w ilości 14. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? TAK ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych 0

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *