Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

ZODIAK Sucha

Nazwa Hotelu ZODIAK Sucha Mazowieckie

Nazwa: ZODIAK 
Kategoria 2-gwiazdkowy (**)
Rodzaj motel
Gwiazdki NIE
 adres  Radomska 18
Miasto Sucha 26-800
Telefon 605948600
adres mailowy biuro@zodiakrestauracja.pl
FAX

 

 

 

Opis:

Każdy pokój z własną łazienką. Wszystkie pokoje są duże, jasne i estetycznie urządzone. W każdym pokoju jest TV i dostęp do bezprzewodowego internetu (WiFi). Motel znajduje się bezpośrednio przy trasie S7. Obiekt jest położony 1 minutę spacerem od plaży. Monitorowany parking. Motel Zodiak to obiekt z ogrodem, tarasem, placem zabaw dla dzieci i całodobową recepcją usytuowany w miejscowości Sucha. W motelu działa restauracja.

 

Dodatkowe informacje:

 Obiekt o nazwie ZODIAK ma NIE  i  jest obiektem motel. Znajduje się na terenie województwa Mazowieckie w powiecie Radomski gminie  Pionki w miejscowości Sucha przy ulicy Radomska pod numerem 18. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem 605948600 lub mailowo biuro@zodiakrestauracja.pl . Położenie ZODIAK jest natomiast dokładna lokalizacja to: 51.6204044, 20.9726267. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc 29 i miejsca mieszkalne w ilości 15. W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: stały. Sezon rozpoczyna się natomiast kończy .

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? TAK ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych 0

czy obiekt jest zrzeszony? NIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *